top of page
csm_corten_galerie_bcc1b248dc.jpg

Garážové brány

Garážové brány

GARÁŽOVÉ BRÁNY KRUŽÍK | DURAPRINT

Kruzik-LOGO-V150px.png
Unico_05_C
background-slidre-620x200px.png

Technológia DURA PRINT využíva špeciálnu vysokorýchlostnú trojosú atramentovú tlačiareň s UV vytvrdzovaním a priebežný lakovací box.

V ponuke máme vysoko kvalitné sekčné garážové brány. Dôkazom kvality našich garážových brán je záruka až 11 rokov, ktorú poskytujeme ako jediný na trhu. Všetky nami dodávané garážové brány sú vyrobené presne na mieru. Garážové brány môžeme deliť na niekoľko typov. Medzi tie najpoužívanejšie patria sekčné garážové brány, posuvné garážové brány, dvojkrídlové garážové brány a rolovacie garážové brány. Každý typ garážových brán má svoje špecifiká a výhody. Prehliadnite si našu ponuku garážových brán a vyberte si tie pravé pre Vás.

Úplne nová a svetovo unikátna technológia využívajúca atramentovú tlač 
s vytvrdzovaním UV lampou je založená na nanášaní atramentu na panel vrát. Tým sa predchádza vzniku napätia povrchového materiálu panelov, obzvlášť v miestach ohybov a ostrých hrán (predovšetkým pri paneloch lamela, drážka a kazeta).

Následne je výsledná atramentová potlač prelakovaná matným PUR lakom. Výsledný povrch tak disponuje vysokou odolnosťou ako proti UV žiareniu, poveternostným vplyvom, tak aj proti oderom či oterom.

Možnosti tlače sú takmer neobmedzené. Možné je vytlačiť napríklad rôzne imitácie dreva, betónu, nerezových dekorov, ľubovolné obrázky, fotografie, nápisy, logá firiem atď. Na dátových podkladoch pre tlač spolupracujeme s poprednými európskymi designérmi a architektmi.

Tlačová technológia je schopná pracovať v troch osách a v rozlíšení 360 dpi, čo umožňuje nadštandardne kvalitné rozlíšenie tlače na panel vrát. Toto rozlíšenie je v použití na panely od vrát svetovo unikátne.

PREHĽAD DESIGNU BRÁN

STANDARD / EXCLUSIVE / INDIVIDUAL / UNICO
/ NEXT GEN / RUSTIKAL / VERTIKAL

Prehľad designu brán

SEKČNÉ
GARÁŽOVÉ
BRÁNY

Sekčné garážové brány sú v dnešnej dobe najpoužívanejším typom garážových brán. Brány sú zložené so sekcií o výške 500 alebo 610 mm, ktoré sa zasúvajú vo vodiacich koľajniciach pod strop. Sekčné garážové brány môžu byť vybavené motorom s diaľkovým ovládaním a príslušenstvom, ako sú integrované vstupné dvere, rôzne druhy okien, madlá, kľučky a ďalšie prvky.

 • Najdlhšia záruka na trhu 11 rokov

 • Najširšia ponuka imitácií dreva a farebných fólií

 • Výborné tepelno-izolačné vlastnosti

 • Sekcie vždy o hrúbke 40 mm

Sekčné brány

PRIEMYSELNÉ
BRÁNY

Priemyselné brány sú určené predovšetkým pre priemyselné 
a skladovacie objekty. Konštrukcia priemyselných brán zodpovedá požiadavkám na najvyššiu pevnosť, odolnosť a ľahkú a bezpečnú manipuláciu. Najpoužívanejším typom priemyselných brán sú sekčné priemyselné brány. Svoje miesto na trhu si však nachádzajú aj rolovacie alebo rýchlobežné priemyselné brány. Vďaka precíznej výrobe presne na mieru, splnia priemyselné brány požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. V našej ponuke nájdete oceľové a hliníkové sekčné brány. Oceľové sekčné brány sa vyznačujú výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Vyhotovenie tohoto typu sekčných brán ponúkame v niekoľkých štandardných farbách bez príplatku. Hliníkové celo presvetlené sekčné brány sa používajú predovšetkým v moderných presklených objektoch, ako sú autosalóny. Na prianie vám dodáme všetky sekčné priemyselné brány v akejkoľvek farbe podľa palety RAL.

 • Sekčné priemyselné brány

 • Široká škála farieb bez príplatku

 • Rôzne druhy kovaní pre rôzne objekty

 • Výroba vždy presne na mieru

 • Vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti

Priemyselné brány

ROLOVACIE
PRIEMYSELNÉ BRÁNY

Priemyselné rolovacie brány s jednoduchou a mohutnou konštrukciou zaberajú minimum miesta a nevyžadujú dodatočný priestor pri otváraní. Rolovacie brány sú ideálne všade tam, kde pre otváranie nie je dostatok miesta alebo je inštalácia iných typov priemyselných brán nemožná. Na výrobu priemyselných rolovacích brán používame vysoko kvalitné oceľové lamely s polyuretánovou výplňou. Všetky rolovacie brány vyrábame presne na mieru.

Rýchlobežné priemyselné brány sa uplatňujú predovšetkým vnútri priemyselných objektov, ale taktiež pri umiestnení na vonkajší plášť budovy. Rýchlobežné brány sú určené pre dlhodobé intenzívne zaťaženie a sú vyplnené kvalitným materiálom PES zosilneným tkaninou. Brány majú bezpečnostnú kontaktní lištu a svetelnú závoru. Špeciálny systém zaistí ochranu rýchlobežných brán v prípade nárazu, napríklad vysokozdvižným vozíkom.

 • Výroba vždy presne na mieru

 • Možnosť montáže pred aj za otvor

 • Minimálne nároky na priestor

 • Oceľové prevedenie zaručuje dlhodobú životnosť

 • Rýchlosť otvárania a zatvárania až 2 m/s

 • Výrazné úspory nákladov na energie

 • Pri kontakte s VZV nedôjde k poškodeniu brány

 • Široká škála farieb s možnosťou presvetlenia

Rolovacie brány
bottom of page