top of page
Sietky rolovacie dvere 02.jpg

Siete proti
hmyzu

sietky-proti-hmyzu

Sú najefektívnejšou ochranou pred dotieravým hmyzom do Vášho obydlia. Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť - poveternostným podmienkam odolné pogumované sklené vlákno. Aj napriek tomu, že u výrobkov sietí proti hmyzu ide hlavne o funkciu ochrany, nezanedbávame pritom dizajn hliníkového profilu.


V ponuke je 6 typov pevných sietí, z toho je jedna rolovacia, 3 typy sieťových dverí. Vďaka širokej ponuke rôznych typov okenných, dverových sietí a farebnej rôznorodosti, nájdete tú správnu sieť pre Vaše okno.

OKENNÉ SIEŤKY

sietky 04.jpg

Sú najefektívnejšou ochranou proti prieniku dotieravého hmyzu do Vášho obydlia. Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť - poveternostným podmienkam odolné pogumované sklené vlákno. Okenné siete patria medzi najpredávanejšie typy sietí z našej ponuky. Sú určené pre montáž na všetky typy plastových okien a eurookien. Vyznačujú sa tým, že pri montáži nedochádza k priamemu zásahu do konštrukcie okna a nie je potrebné vŕtanie. Sieť sa pripevní pomocou háčikov o tesnenie okna. Keďže má každý typ okna inú hrúbku rámu, máme v ponuke 7 typov háčikov pod číslami 0, 12, 17, 20, 23, 25, 30, ktoré sú farebne prispôsobené k odtieňom sieťového profilu. Vďaka širokej farebnej škále, ktorú ponúkame si naše siete doladíte ku každému oknu.

  • Sieť extrudovaná 19x8

  • ISSO sieť 25x10 - vnútorný roh

  • ISSO sieť 25x10 - vonkajší roh

  • Sieť extrudovaná 37x11

  • Sieť extrudovaná 24x24

  • Sieť  pevná 25x10

DVEROVÉ SIEŤKY

Profil extrudovaných sieťových dverí je vyrobený z kvalitne spracovaného, lakovaného, hliníkového profilu s vnútornými rohmi.

Tento ponúkame v šiestich najčastejšie sa vyskytujúcich odtieňoch okien a dverí.

Montáž je jednoduchá - uchytením na pánty, ktoré ponúkame
v obyčajnom alebo samo zatváracom vyhotovení. Dizajnovo elegantné a jedinečné prevedenie predelu eliminuje potrebu dodatočnej montáže madla.

sietky dvere 02.jpg

ROLOVACIE OKENNÉ SIEŤKY

8f4901347c1f9edeb51c724c7633cb05.jpg

Rolovacie siete sú neodmysliteľným sortimentom vo výrobe sietí proti hmyzu. Využívajú sa hlavne na oknách bytov kde, kde nie je možné namontovať pevný typ siete. Rolovacie siete sú vyrobené z kvalitne spracovaného, extrudovaného, lakovaného, hliníkového profilu. Sieťovina je vyrobená z pogumovaného skleného vlákna a je odolná voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu.

Základom rolovacej siete je bubon s navinutou sieťovinou a vodiace koľajnice. Spätné vinutie sieťoviny do bubna zabezpečuje pružina mechanizmu.

Na požiadanie zákazníka je možné nainštalovať do systému rolovacej siete automatickú brzdu, ktorá slúži na spomalenie rolovania siete do bubna.
V ponuke je aj možnosť RAL nástreku do Vami zvolenej farby.

ROLOVACIE DVEROVÉ SIEŤKY

Rolovacie siete sú neodmysliteľným sortimentom vo výrobe sietí proti hmyzu. Využívajú sa hlavne na balkónových dverách bytov, kde nie je možné z dôvodu malého priestoru namontovať otváracie sieťové dvere. Rolovacie siete sú vyrobené z kvalitne spracovaného, extrudovaného, lakovaného, hliníkového profilu. Sieťovina je vyrobená z pogumovaného skleného vlákna a je odolná voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu.

Základom rolovacej siete je bubon s navinutou sieťovinou a vodiace koľajnice. Spätné vinutie sieťoviny do bubna zabezpečuje pružina mechanizmu.

Na požiadanie zákazníka je možné nainštalovať do systému rolovacej siete automatickú brzdu, ktorá slúži na spomalenie rolovania siete do bubna. 
V ponuke je aj možnosť RAL nástreku do Vami zvolenej farby.

Sietky rolovacie dvere 04.jpg
bottom of page